Twitter Takipçi Kasma Nasıl Yapılır 2017? Twitter Takipçi Arttırma

Twitter Sosyal ağlar arasında belki de en güzel yükselişi son zamanlarda yaşadı diyebiliriz! Önceki yıllara göre gittikçe popüler hale gelen Twitter için takipçi/takip edilme kavramı da oldukça önemli. Sizlere Twitter takipçi kasma konusunda bildiklerimi anlatmaya çalışacağım. Umarım faydalı olurum.  Her türlü soru, düşünce ve önerilerinizi konunun alt kısmından yorum yaparak belirtebilirsiniz. Bizi çok mutlu eder! 🙂

Twitter Takipçi Kasma Nasıl Yapılır 2017?

Öncelikle ne olursa olsun üçkağıtçı veya benzeri uygulamalar ile takipçi kasmanızı tavsiye etmeyeceğim. Bu tarz yaptığınız işler kesinlikle twitter hesabınıza zarar vermekle birlikte kapanmasına neden olabilir. Ayrıca internet üzerinden twitter bedava takipçi başlıklı ilanlar gibi tuzaklara düşmemenizi öneriyorum. Neden diye sorarsanız anlatayım.

  • Gelen takipçilerin çoğu sahte (fake-işe yaramaz) veya yabancı
  • Sisteme katıldığınızda sizden haliyle fazlasını alıyorlar. (Hesabınızdan istem dışı twitler atılır, retweetler yapılır. Hesabınızla oynanır)
  • 10 takipçi geliyorsa, 100 kişi takip ettirilir. Bununla kalmaz önüne de geçemez olursunuz!

Yukarıda ki haklı nedenlerden dolayı bu tarz sistemlere üye olarak takipçi kasmanızı önermiyorum kesinlikle. Peki ne yapabilirsiniz?

Ücret karşılığı, tamamen gerçek ve aktif takipçiler almanızı öneriyorum. Aldığınız takipçinin bir işe yaraması önemlidir. Boş takipçilere kesinlikle para harcamayın. 100 bin fake takipçi yerine 10 bin tane gerçek takipçi alın! Umarım bu bilgiler sizin için yararlı olmuştur.

Ne olursa olsun ben twitter takipçi kasacağım diyorsanız zaten bir kaç arama yaparak ulaşabilirsiniz, biz size bu tarz sistemlerin zararları hakkında bilgiler vermek istedik.

Bloj.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir