Turkcell T Tablet İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

Performans/Fiyat oranı yüksek Android Tablet incelemelerine başladık. Ve ilk ürünümüz 4.5 G destekli Turkcell T Tablet!

Turkcell T Tablet İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

Yukarıda bulunan görsel ile temel bilgileri vermek istedim. Evet 8 inc boyutu ve 2 GB ram ile göz dolduruyor. Ürün son derece kullanışlı. Sim kart takabiliyorsunuz. Arama yapmanız maalesef imkansız gibi bir şey. Root vb. işlemler ile sesli görüşme yapılabilir mi bilmiyorum açıkçası. Ancak ben Sim kartı takıp kullandım ve sesli arama gerçekleştiremedim. Zaten tablet içerisinde arama bölümü yok! Mesaj atabiliyorsunuz, whatsapp yükleyip kullanabilirsiniz. Her şey tamam, sadece arama yok. Bilginize.

Ram boyutu gayet yeterli. Depolama alanı idare eder. Lakin işletim sistemini bir türlü güncelleştiremedim diyebilirim! O yönü de olumsuz etkiledi açıkçası. Güncelleme yapmak isteyenler sıkıntı çekebilir. Bu nedenle işletim sistemine mutlaka dikkat etmeliyiz. Kamerası fiyatına göre normal.

Fiyatı Turkcell bayilerin de 400, internette Turkcell sitesinde 369! Boş yere bayiden almayın. 30 lira cebiniz de kalsın.

Fiyat/Performans için güzel bir tablet. İçerisinde özellikle çocuklar için uygulamalar bulunuyor. Bu fiyatta alınabilecek en iyi tablet diyebilirim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir