Sony Xperia M4 Aqua İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

Sony Xperia M4 Aqua İncelemesi, Özellikleri ve Fiyatı

Blojene hoş geldiniz! Bugün farklı bir telefon, farklı bir inceleme ile sizlerleyiz.

Fiyat/Performans ürünleri içerisinde üst sıralarda gördüğüm Sony Xperia M4 Aqua hakkında toplayıp derlediğim bilgileri sunacağız. Ayrıca bu telefonu daha önce kullandım! Hem de yeterli bir süre.

Sony Xperia M4 Aqua Özellikleri

Sony Xperia M4 Aqua Fiyatları

M4 Aqua 619 TL’ye bile var! Hatta 50 TL puan hediye. Yani 569 TL.Tabi bu ürün teşhir. Arka kısmı yoğun çiziklere sahipmiş. Aslında kılıf alıp kullanabilir mi ne? 🙂 Normal de teknosa vb. mağazalarda 900 TL civarına bulabilirsiniz. Ayrıca yine internet üzerinden alışveriş yapacaksanız 750-820 TL fiyatları arasına bulmanız mümkündür.

Sony Xperia M4 Aqua İncelemesi ve Değerlendirilmesi

2 GB ram’i iş görüyor. Telefonunun su geçirmez özelliği ön plana koyulsa da bunu fazla kullanmayacağınızı söylemeliyim. Çünkü 40 cm’lik akvaryum içerisine yarım dakika koyduktan sonra 1 hafta sesimiz karşı tarafa gitmedi 🙂 aqua tam aqua değil yani. Ayrıca Dahili depolama gerçekten çok az! Bu sorunu çözemiyorsunuz. Hiçbir şey yüklü olmadığı halde 7.30 GB dolu! Size sadece 700 mb kalıyor ki çok az. SD kart kullanabilirsiniz ama birleştirme yapamıyorsunuz. Bu daha da kötü. Ayrıca kamerası iyi değil. Kamera beklentisi olanları hayal kırıklığına uğratabilir. Şarjı sabah dolu aldığımda gece bitmiş oluyor. Kullanıma göre değişir tabi. Rami yeterli gelebilir, eğer yoğun kullanıma sahipseniz donuklamalar yaşayacaksanız. Ayrıca büyük ısınma sorunu var. Bir kaç uygulamayı açtığınız da bunu rahatlıkla fark edebiliyorsunuz. Ama çok mu kötü telefon? Hayır. Bu fiyata bu ürün gayet ideal. Fiyat/Performans açısından alınır. Tasarımı iyi. Ram ve işlemcisi fena değil. Ancak sorunlar bununla da bitmiyor. Açılıp kapanma sorunları da olduğu söyleniyor.

 

Sony Xperia M4 Aqua için BLOJEN Değerlendirmesi : 64/100 (Performans/Fiyat)

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir