Oyun Sunucu Hosting Kiralama Firması

Arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmek ve oynadığınız sunucular yerine kendi düzenlemesini ve dizaynını yaptığınız server kurmak istemez misiniz? O zaman bir dakika bile durmadan cs go server satın al işlemi yaparak hemen sunucunuzu aktifleştirin. Eklenti ve map paketlerini tek bir tıkla kurabilir, sunucunuzun otomatik güncelleme saatini ayarlayabilir ve istediğiniz zaman sıfırlayabilirsiniz. Ping veya loss sorunu olmadan istediğiniz tickrate ile en iyi performanslı maksimum fps alabileceğiniz sunuculara sahip olabilirsiniz. Panel üzerinden aktif oyuncuları görebilir, istemediğiniz kullanıcıları kickleyebilir veya banlayabilirsiniz. Ayrıca çoğu firmanın sağlamadığı ftp’yi sağlıyoruz, bu şekilde yapılan kısıtlamaları kaldırıyor ve istediğiniz şekilde sunucu düzenlemenizde serbest oluyorsunuz.

Kullanıcılar genellikle sunucu alımı yapmadan önce firmaya güven sorunu yaşar. Aklınızdaki bu tür soru işaretlerinin giderilmesini sağlıyoruz. Dört yılın üstündeki tecrübemiz ile sunucu sahiplerine en performanslı ve en ideal fiyatlandırmada server sağlıyoruz.

Sesli iletişim olarak ne kullanıyorsunuz peki? Tabiki yılların eskitemediği takım konuşması manasına gelen teamspeak 3 sunucu kiralama işleminide bizden yapabilirsiniz. Hazır yedek, ikon ve ddos koruması sağlayarak, sizin üzerinize yük olacak şeyleri kaldırıyoruz. Yazılı ip adresi alarak, uzun uzadıya sayılı ip adresinizi ezberlemek zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca query yetki sağlayarak, sizin yetkinizi alarak sunucunuza müdahele etmeye çalışan kullanıcıları engellemiş oluyoruz. Bir de unutulan bur durum var, her ne kadar özellik sağlansa bile teamspeak sunucuları için en önemli konu uptimedır (aktif kalma süresi). Bu konuda %99.5 oranında garanti sağlıyoruz. Çoğu yaşı küçük kişiler firma açtığını sanarak belli bir süre heves amaçlı yaptığı bu işte sizi madur edebilmekte. Bu yüzden işin ehli olan hanibu üzerinden en ucuz fiyata alım yapabilirsiniz.

Garry’s Mod Server Kiralama
Biliyorsunuz ki garry’s mod, karma oyun sistemine sahiptir. Oldukça eğlenceli olan oyunda, birden fazla modda sunucu kurup eğlenebilmektesiniz. DarkRP, Murder, TTT veya diğer türlerde ddos korumalı garry’s mod sunucu kiralama yapabilirsiniz. 64 slota kadar sağladığımız gibi gmod’a özel panel ile oyun modlarını indirebilirsiniz. Ayrıca tek tıkla gerekli addonlar olan ulx, darkrpmodification gibi araçları yükleyebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir