OnePlus 5 64 GB İncelemesi, Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Çok beklenen OnePlus 5 sonunda ön siparişe çıktı! İnternetten ön siparişini verebileceğiniz bu güzel akıllı telefonun fiyatı 2.399 TL! OnePlus 5 özellikleri ile göz doldurmuştu. Hatta Ülkemiz de satışa sunulmadan, ön siparişe gelmeden (daha doğrusu :)) önce yurtdışından alanlar, getirenler oldu! Teknik özellikleri gerçek anlamda başarılı bulduğumuz OnePlus 5 64 GB hakkında biraz da bu konuya değinmek gerekir.

OnePlus 5 64 GB İncelemesi ve Teknik Özellikleri

6 GB Ram,64 GB kapasite ve güçlü işlemcisi ile adeta göz doldurdu! Fiyatı da gayet uygun diyebiliriz. Fiyat/Performans ürünü olarak tavsiye edebileceğimiz bu telefonu internetten ön sipariş ile alabilirsiniz! Talepler hızla artmaya başladı. Çok satacak bir telefon olacağı çok belli.

Tasarımı da oldukça şık! İki arka kamerası ve eşsiz ekranı ile de beğenileri toplamaya devam ediyor. Ülkemiz de tam anlamıyla satışa sunulduktan sonra bu ürün hakkında daha detaylı bilgilere sahip olacağız.

Hadi artık tam anlamıyla satışa gel de alalım dediğimiz ürün kısacası! En çok kıyaslama yapılacak telefon ise Xiaomi şüphesiz.

GEL ARTIK ONEPLUS 5!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir