Leyla Kitabı İncelemesi Ve Fiyatı

Blojen ile başladığımız blog yayın hayatımız da fark ettik ki kitap incelemelerine neredeyse hiç yer vermemişiz! Bu gerçekten büyük eksiklikti dostlar. Bu yazı ile bu ayıbı örtmeye başlıyoruz. İlk kitap incelememize konu olacak eserin adı : ”Leyla”.

Leyla Kitabı İncelemesi ;

Leyla geçirdiği çok kötü 2 yılı anlatıyor bu kitapta. Bosnalı bir kız olan Leyla Srebrenica katliamını, öncesini ve sonlarını adeta gözler önüne seriyor. Bir tarafım Boşnak olduğu için hemen kitabı sipariş ettim ve okudum. İyi ki de okumuşum! Üzülerek, ağlayarak okuduğum birçok yerler oldu. Ama zamanında o insanların neler yaşadığını tekrar öğrenmiş, daha iyi görmüş olduk.

Kitabın kapağını açar açmaz, Srebrenica katliamı ile ilgili olaylar döngüsünün başlangıcında oluyorsunuz. Hayatın, barışın ne kadar güzel ve değerli olduğunu fark ediyorsunuz. Ve o Bosnalı Kardeşlerimizin yaşadıklarını, acısını paylaşıyoruz.

Ben çok etkilendim, Bir tarafını boşnak olan birisi olarak değil ; insan olarak bu kitaptan çok etkilendim. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Leyla Kitabı Fiyatı nedir? Nereden alabilirim?

Kitapyurdu adresinden (Karton Kapaklı) 16,25 TL’ye alabilirsiniz.

İyi okurlar dilerim.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir