Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Instagram hesabınız dondurdunuz ve açılmıyorsa, hesabınızı dondurdunuz ve açmaya çalıştığınızda bu şekilde bir kullanıcının olmadığını belirten bir uyarı aldıysanız, hesabınızı dondurdunuz ama hesabınız kapatıldıysa, hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatıldı ve son olarak yanlışlıkla kapatılan hesaplar için şikayet adresi aşağıda yer almakta. Öncelikle sakin olun lütfen, Eğer ki haklıysanız verdiğimiz instagram iletişim adresi ile başvuru yaptığınızda sizden istenilen kimlik doğrulamasından sonra hesabınız size geri iade edilecektir.

 

Kapatılan instagram hesabını tekrar açtırma

Aşağıda instagram başvuru formunda Evet ve Hayır olarak geçen şıklarda şirket / firma ve bireysel kullanıcılar için tercih seçimidir. Sorun işletme / firma sayfanızda ise “Evet” bireysel hesabınız içinse “Hayır” seçeneği ile devam etmelisiniz. Tabi Yanlışlıkla kapatılan veya dondurulduktan sonra kapatılan instagram hesapları için şikayet başvuru adresi ise aşağıda;

https://help.instagram.com

Instagram hesabımı dondurdum açılmıyor hesabım kapatılmış!

 

Instagram topluluk kurallarına aykırı bazı nedenlerden dolayı kapatılan hesapların açıklaması Instagram’ da yapay beğenme veya takipçi sağlamaya yönelik adımlar. Paylaştığınız bir yorum ve içeriği insanları rahatsız edecek şekilde sürekli paylaşma. Kişilerin rızası dışında ticari paylaşımlar ve Spam paylaşımlar. Ailenizden her hangi birinin veya çocukların çıplak fotoğrafları ve videolarının paylaşılması nedeniyle kısıtlanan hesaplar veya kapatılan hesaplar. Bazen yapılan paylaşımlar başkaları tarafından zarar verici şekilde kullanılabiliyor. Irkcı paylaşımlar, etnik kökenlere hakaret, nefret içeren paylaşımlar, şiddet içeren görseller, terör ve organize suçları destekleme ve gruplara üye olma. Yasadışı paylaşım, reçeteli ilaç alımı veya satımı, cinsellikle ilgili paylaşımlar. Kişisel bilgilerin izinsiz paylaşılması, tehdit ve şantaj içerikli paylaşımlar / mesajlar.

dondurulan hesabı açmak

instagram hesabım kapatıldı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir