Facebook Her Gün Gelişiyor!

Uzun süredir en fazla kullanıcı sayısına sahip olması ile dikkat çeken Facebook uygulaması son zamanlarda kullanıcıların başka platformları deneyimlemesinden dolayı aktif kullanıcı noktasında kayıplar yaşıyordu. Ancak Facebook her geçen gün yaptığı yenilikler sayesinde Facebook uygulamasının kısa sürede sonunun geleceği bir uygulama olmasının ötesinde daha fazla ilgi çeken bir uygulama olması yolunda önemli bir yol kat edilmesini sağlamaktadır. İlk kurulduğu ve uzun bir süre standart formuyla yola devam ettiği sırada Facebook mobil indir yeni sürümlerini kullananlar için görüntülü konuşma, hikaye modu gibi farklı özellikler getirmiş olan Facebook kullanıcıların çok daha keyifli vakitler geçirmesi ve birbirleri arasındaki etkileşimin artmasına yardımcı oluyor. Güncel haberlerden geri kalmamak için facebookindir.net adresinden uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Facebook’la Kullanıcılar Hangi Avantajlara Sahip Olur?

Facebook başka hiçbir platformda olmadığı kadar kullanıcılara özgürlük tanımaktadır. Özellikle kullanıcıların paylaşım yapabileceği içerik türleri ile ilgili olarak hiçbir sınırlama getirmemiş ve metinlerden fotoğraflara, videolardan giflere kadar her türlü içeriğin paylaşılmasına olanak tanımıştır. Kullanıcılar sadece bazı etik değerlerinin kapsamının dışına çıkacak içerikler hariç tüm içerikleri özgürce kendi hesapları üzerinden paylaşabilmektedir. Kullanıcılar sadece içerikleri paylaşmada değil aynı zamanda bunları görüntüleyebilecek kişileri sınırlandırmada da özgürce karar verebilir. Bu sayede sadece belli kişilerle paylaşmak istediğiniz içerikleri de ayrıca sınıflandırabilirsiniz. Facebook indir bağlantıları üzerinden uygulamaya sahip olunarak rahatlıkla bu ayrıcalık hissi tadılabilir.

Facebook Sadece Bir İletişim Uygulaması Değil!

İlk çıktığı ve daha sonraki süreçte yaygınlaştığı zamanlarda Facebook pek çok kullanıcı tarafından internet bağlantıları üzerinden iletişim kurulmasını sağladığı için ücretsiz bir haberleşme aracı olarak kullanılıyordu. Kullanıcılar sadece internet verileri tüketimi ile mesajlaşabiliyor ve birbirleri ile sesli ve görüntülü olarak konuşabiliyorlardı. Fakat Facebook kullanıcılara içerik yükleme, sayfa ve grup kurma gibi özellikler vermesinin ve bunların etkili bir şekilde kullanılabileceği zemini sunmasının ardından Facebook sadece bir iletişim uygulaması olmanın da ötesine geçti. Facebook indir linki ile uygulamayı kurup ilgili olduğu Facebook sayfalarını takip eden kişiler bu sayfadan haberler, güncellemeler ve bildirimler de alabiliyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir