Amazon Dolar ve Euro Kuru Farkı

Amazon‘a yönelik ülkemizden gelen siparişler gün geçtikçe artıyor.Tabi kurlarda yaşanan ciddi artışlardan sonra bu biraz duraksadı demek mümkündür. Bununla birlikte yaşanan bazı sorunlar ortaya çıkıyor.

Amazon.com Dolar ve Euro Kuru Farkı Çözümü

Yapılması gereken aslında basit. Tabi yüksek alım yapacaksanız daha öncesinde bunu test etmenizi öneririm. Sipariş sayfasına gittiğiniz de ödeme şekli olarak  ”Türk Lirası” seçilidir ve karşısında Euro/Dolar kuru yazmaktadır. (Çok fazla bir şekilde 🙂 )

Oradan USD veya EURO‘yu seçmenizi tavsiye ediyoruz. Bankanızın yurtdışı kuruna göre alım yapacağını ve daha uyguna geleceğini ön görmekteyiz. Daha önce bunu test ettik ve ciddi kazançlar sağladı. Sizlere tavsiyemiz; eğer ki yüksek alım yapacaksanız önce küçük bir ürün sipariş edin USD veya EUR olarak. Daha sonra kartınızdan çekilen parayı kontrol edin ve kuru hesaplayın, uygun olduğunu düşündüğünüz de siparişinizi verin.

Umarım faydalı olmuşuzdur. Aşağıda ki yıldızlama sisteminden düşüncenizi belirtebilir, sorunlarınızı ve önerileriniz yine aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir