1500-2000 TL’ye Alınacak En İyi Televizyon Marka Modeli

Blojen aracılığıyla sizlerle yine bir teknoloji konusunda beraberiz. Son dönemler de çok farklı modeller ve markalar ile TV satışları ortaya çıktı! Bununla beraber alınacak en iyi televizyon modeli, markası nedir diye düşünülmeye de başladı. Sizlere hemen hemen her fiyat kategorisinden alınabilecek en iyi televizyon modelleri hakkında bilgiler sunacağız. Peki bugün hangi fiyat aralığından başlayacağız? Hadi bir bakalım.

1500 TL’ye Alınacak En İyi Televizyon Marka Modeli

LG 32LH604V – (1400/1500 TL CİVARI)

 

1500 TL’ye internetten satın alabileceğiniz bu televizyon modeli oldukça tutuluyor! HD uydu alıcılı olması, smart tv özelliği bulunması, A+ enerji tüketimi ile göz dolduruyor! Bu fiyata genel anlamda alabileceğiniz en iyi televizyon modeli kesinlikle!

2000 TL’ye Alınacak En İyi Televizyon Marka Modeli

Vestel 49UB8300 (1950-2050 TL Arası)

2000 TL’ye kadar bir Televizyon bakıyorsanız kesinlikle tercihiniz Vestel 49UB8300 modelinden yana olmalı. Dahili uydu alıcısı, Smart TV özelliklerine sahip olan bu TV 49” modeli ile dikkat çekiyor! 4K olması da ayrı bir konu 🙂 İnternet üzerinden en çok satış gören Televizyon modelleri arasında da yer alıyor. Kesinlikle tavsiyemizdir!

 

Umarım beğenirsiniz. Bu fiyatlar da TV arıyorsanız mutlaka değerlendirmelisiniz. İkisi test edildi, onaylandı! İyi alışverişler dilerim.

blojen hakkında 109 makale
hayattan öğrendiklerini dili döndüğünce blogunda paylaşan. Uçurtma manyağı, tarla tarla gezmeyi seven teknolojiden kopamayan adam !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*